OPŁATY W ROKU SZKOLNYM 2023/24

WYŻYWIENIE: Dzienna stawka żywieniowa za posiłki wynosi 7,00 zł  – śniadanie + obiad, lub 9,00 zł  – śniadanie + obiad + podwieczorek

a) śniadanie+ drugie śniadanie 2,50 zł

b) obiad 4,50 zł

c) podwieczorek 2,00 zł

CZESNE:

Rodzic/opiekun prawny zobowiązuje się do uiszczania opłat za każdą rozpoczętą godzinę faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu w czasie przekraczającym wymiar 5 bezpłatnych godzin, w wysokości 1 zł/ godzina.

1. Opłata za czesne oraz opłata za żywienie wnoszona jest za cały miesiąc z góry, do 15 dnia każdego miesiąca. Opłaty za przedszkole należy dokonywać na konto bankowe (numer konta: 97 8119 0001 0000 1528 2000 0330 ), dokując dwóch wpłat za pobyt i za wyżywienie (wpłat nie wolno sumować).
  2. Miesięczna opłata za świadczenia wyliczana jest jako iloczyn: stawka godzinowa x zadeklarowana  liczba godzin  x liczba dni roboczych w danym miesiącu.
  3. Miesięczna opłata za żywienie wyliczana jest jako iloczyn: dzienna stawka żywieniowa 7,00zł/9,00 zł x liczba dni roboczych w danym miesiącu.
  4. Za zwłokę we wnoszeniu opłat naliczane są odsetki ustawowe.

INFORMACJA DLA RODZICÓW DOTYCZĄCA ZGŁASZANIA I ODLICZANIA PŁATNOŚCI ZA NIEOBECNOŚCI DZIECKA

Zwracam się z uprzejmą prośbą  o zgłaszanie nieobecności dziecka w przedszkolu w celu sprawnego odliczania za wyżywienie oraz czesne.

Wyżywienie zostaje odliczone dla dziecka w kolejnym dniu jego nieobecności po wcześniejszym poinformowaniu przez rodziców/opiekunów do Pań
w przedszkolu drogą telefoniczną lub osobiście w godzinach  od 6.30 do 7.30 od pon.-pt.

W przypadku niezgłoszenia nieobecności dziecka w kolejnych dniach, opłata za wyżywienie zostanie naliczona według istniejących stawek.

Czesne za pobyt w przedszkolu zostaje odliczone już od pierwszego dnia nieobecności dziecka.

Tel. Kontaktowy tel. (33) 876 35 84

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.