Święty Mikołaj- biskup o miłosiernym sercu- ogólnopolski konkurs plastyczny

Święty Mikołaj - biskup o miłosiernym sercu

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY 2022 dla rodzin z dziećmi oraz uczniów klas I–III i IV-VIII szkół podstawowych

UWAGA: do 15 listopada 2022 r. wydłużony został termin, do którego można przesłać pracę konkursową.

Szanowni Państwo,
zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Święty Mikołaj - biskup o miłosiernym sercu".

Nagrody zostaną rozdane w trzech kategoriach wiekowych
1. rodziny dzieci w wieku przedszkolnym;
2. uczniowie szkół podstawowych w wieku klasy I-III;
3. uczniowie szkół podstawowych w wieku klasy IV-VIII.

W każdej kategorii:
I nagroda - 2000 pln,
II nagroda - 1000 pln,
III nagroda - 500 pln.

O KONKURSIE:

1. Uczestnicy konkursu wykonują pracę plastyczną, techniką zgodną z regulaminem, której tematem jest „Święty Mikołaj – biskup o miłosiernym sercu”.

2. Zdjęcie (dobrej jakości) prezentujące pracę należy nadesłać w terminie do 15 listopada 2022 r. wypełniając elektroniczny formularz na stronie internetowej: http://konkurs-plastyczny.fsd.lublin.pl/

3. Jury konkursu wyłoni w każdej kategorii zwycięskie prace. Laureaci są zobowiązani do przesłania oryginału pracy w terminie do 6 grudnia 2022 r. do sekretariatu konkursu: Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin.

4. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 6 grudnia 2022 r. (godz. 15.00) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

KONTAKT:
Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem:

ORGANIZATORZY:
organizatorzy