Bal Karnawałowy

Utworzono dnia 14.02.2020

Jak co roku w naszym przedszkolu odbył się długo oczekiwany przez dzieci Bal Karnawałowy. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślone stroje. Niezliczone księżniczki, policjanci, strażacy, superbohaterowie, dzikie zwierzęta, syrenki, piraci, a także inne postacie z kreskówek, opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Nasza kadra pedagogiczna również się przygotowała i przebrała w smerfną załogę, co wywołało jeszcze większy uśmiech na twarzach naszych wychowanków. Nie zabrakło smerfnych zabaw przy muzyce, konkursów oraz tańców. Na koniec wybrano Królową i Króla balu oraz wręczono piękne dyplomy. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. :)

Utworzono dnia 14.02.2020, 15:24