Dzień Babci i Dziadka - akademia życzeń

Utworzono dnia 22.01.2021

Jeszcze rok temu w podczas obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka w naszym przedszkolu robiło się wyjątkowo tłoczno. Dzieci szykowały się do występów, dziadkowie zasiadali na widowni i zaczynały się występy artystyczne, pełne życzeń, piosenek i wierszyków. Kończyło się zaś na laurkach, prezentach i słodkim poczęstunku. Teraz, w czasie pandemii, musiano zmodyfikować sposób świętowania.
Dzieci przez kilka dni przygotowywały dla swych babć i dziadków laurki i życzenia, by po powrocie do domów wręczyć je obchodzącym dzisiejsze święto. Powstała również AKADEMIA ŻYCZEŃ, czyli piosenki, wierszyki i tańce dla naszych kochanych babć i dziadków.

Link do akademii życzeń: https://youtu.be/CrxZOxskNz0

Drogie Babcie i drodzy Dziadkowie,

Z okazji Waszego święta pragniemy złożyć Wam najlepsze życzenia, aby radość i pomyślność towarzyszyły każdego dnia a zdrowie służyło przez długie lata - aż do końca świata!

Dzieci, Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy przedszkola

Przedszkole Samorządowe w Lanckoronie

ul. Szkolna 5A

34-143 Lanckorona

adres e-mail: przedszkolelanckorona@gmail.com

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin: