Dzień Mamy i Dziecka

Utworzono dnia 06.06.2019

W dniu 06.06.2019 r. Nasze Przedszkolaki obchodziły podwójne święto- Dzień Mamy oraz Dzień Dziecka. Z tej okazji każda z grup przygotowała swój program taneczno- wokalno – recytatorski. Przedszkolaki bardzo się cieszyły z możliwości podziękowania swoim mamom za miłość, cierpliwość i troskę. Po pięknych występach artystycznych, dzieci wręczyły wykonane własnoręcznie upominki.

W tym dniu, zorganizowany został również konkurs recytatorski, pt. „Polscy Poeci Dzieciom”. Przedszkolaki miały okazję wraz z mamami, wykazać się znajomością pięknych wierszyków. Dla wszystkich uczestników wręczono dyplomy oraz nagrody.

Na koniec dnia Przedszkolaki uczestniczyły w licznych grach i zabawach. Była muzyka, malowanie twarzy, zabawa chustą animacyjną oraz puszczanie dużych baniek mydlanych.

Dzień Mamy i Dziecka dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia.

Dzień Mamy i Dziecka

Utworzono dnia 27.06.2019, 14:10