Gminny Konkurs Recytatorski "Szumiące wierszyki"- wyniki

Utworzono dnia 18.05.2022

Gminny konkurs logopedyczny „Szumiące wierszyki”

Dnia 18.05.2022 roku w Przedszkolu w Zespole Szkół w Izdebniku odbył się III Gminny logopedyczny konkurs recytatorski pt. „ Szumiące wierszyki” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lanckorona, Pana Tadeusza Łopaty. Konkurs adresowany był do dzieci ze wszystkich przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz żłobka z terenu Gminy Lanckorona w wieku do 6 lat. Celem konkursu było kształtowanie nawyków poprawnej artykulacji, rozwijanie zdolności recytatorskich, promowanie pięknej wymowy oraz integracja różnych środowisk przedszkolnych. Z naszej placówki do konkursu przystąpiło czterech ochotników. Po prezentacji swoich naprawdę długich, trudnych i wymagających wierszyków jury ogłosiło ostateczne wyniki.

W kategorii dzieci 3-4 letnich:

II miejsce – Jagoda Trąbka

W kategorii dzieci 5-6 letnich:

I miejsce – Tamara Chwała

II miejsce – Mikołaj Kruk, Dawid Chromy

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali w nagrodę pięknie ilustrowane książeczki oraz dyplomy a także słodki upominek. Wszystkim przedszkolakom jeszcze raz serdecznie gratulujemy pięknych występów, wyróżnień a przede wszystkim odwagi!!!

Opiekun konkursu

Mariola Trąbka