I RODZINNY PIKNIK za nami :)

Utworzono dnia 31.05.2022

29 maja br. cała społeczność przedszkola brała udział w  I PRZEDSZKOLNYM PIKNIKU RODZINNYM, który był uczczeniem Dnia Mamy, Dnia Dziecka i nadchodzącego Dnia Taty.

Impreza rozpoczęła się tradycyjnie od występów naszych przedszkolaków. Był „Krakowiak”, tańce- wigibańce, wiersze i piosenki, nie zabrakło również pięknych życzeń dla naszych kochanych rodziców.

Po części artystycznej Wójt Gminy Lanckorona Pan Tadeusz Łopata wraz z Panią Dyrektor Przedszkola Eweliną Leszczyńską- Wilk wręczyli nagrody laureatom gminnego konkursu plastycznego „Lanckorona oczami dziecka”. Następnie zaproszeni goście umilali nam czas wspaniałymi występami. Szczególnie dziękujemy za wspaniały występ muzyczny Pani Małgorzacie Gałczyńskiej, która wystąpiła wraz z tatą Panem Mariuszem Gałczyńskim.

I wreszcie przyszedł czas na zabawę! W tempie błyskawicznym rozeszły się wszystkie losy- niespodzianki, które przygotowano dzięki hojności rodziców i wielu sponsorów.

Atrakcji było mnóstwo! Wielkie dmuchańce, piaskowe obrazki, malowanie na szkle, brokatowe tatuaże i nasza największa atrakcja- mobilne planetarium, gdzie dzieci przez kilkanaście minut przenosiły się w kosmos. Musimy przyznać, że i wielu dorosłych miało nieodpartą chęć stać się przez chwilę dzieckiem :). Na dzieci czekały również kolorowe skręcane balony, a bańki mydlane to była dopiero zabawa :).  Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy strażackie, nie zabrakło chętnych do oglądania wozu bojowego OSP Lanckorona oraz samochodu policyjnego z Komendy Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Na wszystkich chętnych czekał także bogato zaopatrzony bufet. Gofry, frytki, żurek, naleśniki, placki ziemniaczane, oscypki, wspaniałe domowe ciasta upieczone przez rodziców… każdy znalazł coś dla siebie. Było pysznie!

Nie sposób wymienić wszystkich, którzy zaangażowali się i pomogli przy organizacji tego wspaniałego dnia. Dlatego DZIĘKUJEMY wszystkim którzy sprawili, że z twarzy dzieci tego dnia nie schodził uśmiech! Dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :)

I Rodzinny Piknik 29.05.2022r.

Utworzono dnia 30.05.2022, 12:28