Konkurs „Moje Przedszkole”

Utworzono dnia 08.06.2020

Konkurs „Moje Przedszkole”

W poniedziałek 1 czerwca sklep internetowy Maludas.pl ogłosił konkurs „Moje Przedszkole”. Nagrodami w nim są bony zakupowe do zrealizowania w sklepie.

W kategorii – przedszkole będą przyznane następujące nagrody:

• Idealne przedszkole (I miejsce) – bon o wartości 1000 zł,
  • Wymarzone przedszkole (II miejsce) – bon o wartości 800 zł,
  • Przedszkole jak z bajki (III miejsce) – bon o wartości 500 zł.

Bon zostanie przesłany drogą e-mailową na wskazany adres w formularzu zgłoszeniowym.

Ponadto, dla dzieci, które chciałyby indywidualnie wziąć udział w konkursie, przygotowano osobną kategorię.

W kategorii indywidualnej wyłonieni zostaną:

• Zacny Mistrz  (I miejsce) – bon o wartości 500 zł,
  • Prawdziwy artysta (II miejsce) – bon o wartości 300 zł,
  • Człowiek sztuki  (III miejsce) -  bon o wartości 200 zł.

Liczba zgłoszeń

• Każde Przedszkole może zgłosić maksymalnie dziesięć (10) prac.
  • W przypadku kategorii indywidualnej Rodzice mogą zgłosić ilość prac tożsamą z liczbą dzieci uczęszczających do przedszkola.

Ostatnie miesiące z pewnością nie były łatwe dla nauczycieli, rodziców i przede wszystkim dzieci, szczególnie tych, które po raz pierwszy w roku szkolny 2019/2020 rozpoczęły uczęszczać do przedszkola.

Sklep Maludas.pl zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy. Czas spędzony nad przygotowaniem prac konkursowych będzie z pewnością szansą na pogłębienie więzi oraz kreatywności wśród maluchów.

Wykonane prace należy przesłać na adres konkurs@maludas24.pl w formacie .jpg lub .png do 22 czerwca. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 czerwca. W lipcu na stronie www.maludas.pl nastąpi otwarcie wystawy online z najciekawszymi rysunkami.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.maludas.pl w zakładce KONKURS.

Opis zadania:

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Moje przedszkole”. Można przedstawić wspólny wyjazd, wyjście do kina, na  spacer do parku, czy akademię przygotowaną pod okiem opiekunów – w zasadzie każdą wspólną aktywność. Zapraszamy do namalowania swojego przedszkola, placu zabaw, czy nawet widoku z okna sali. Zapoznamy się z każdą pracą.

Prace konkursowe oceni Komisja Konkursowa, której przewodniczy Katarzyna Cerazy, autorka ilustracji do serii książek o Panu Pierdziołce, pokochanej przez wiele dzieci.

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.