Konsultacje z psychologiem

Utworzono dnia 03.04.2020

Drodzy Rodzice,

Znaleźliśmy się teraz wszyscy w niecodziennej sytuacji, która stanowi duże wyzwanie. Poza pojawiającymi się trudnymi emocjami związanymi z obawami o zdrowie nasze, naszych bliskich, obciążeniem mogą być nowe obowiązki i wymagania. Domy przestały być miejscem odpoczynku - pracujemy w nich, odbywają się w nich lekcje i zajęcia przedszkolne. Warto w tych okolicznościach zadbać o emocje swoje i dzieci, o wzajemne relacje. Bądźmy wyrozumiali nie tylko dla innych, ale także dla siebie. Jest w porządku czuć się zmęczonym, mieć gorszy dzień, nie czuć się zmotywowanym do działania, nie być najbardziej kreatywnym z rodziców.

W razie potrzeby, zapraszam do kontaktu za pośrednictwem tego adresu email sonia.krol.3@gmail.com.

Życzę zdrowia i dużo spokoju,

psycholog Sonia Król