Teatr Baniek Mydlanych AniMajka

Utworzono dnia 17.06.2022

W ubiegłym tygodniu nasze przedszkolaki miały okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu jakim był udział w pokazie baniek mydlanych zaprezentowanym przez mobilny Teatr Baniek Mydlanych AniMajka.

Podczas pokazu Pani Mai Chorzępy mogliśmy podziwiać klasyczne bańki, bańki dymne oraz ogniowe. Na dzieci spadał „deszcz” malutkich baniek. Oglądaliśmy tańczące bańki, wulkan z baniek oraz bańki, które unoszą się do góry. Pani Maja wykorzystując specjalne sprzęty i różnokształtne obręcze tworzyła gigantyczne bańki, węże, serca oraz tunele. Przedszkolaki mogły również samodzielnie tworzyć piękne i ogromne bańki mydlane.

Na koniec tego wspaniałego show dzieci wchodziły do specjalnie przygotowanej obręczy, a prowadząca przy użyciu ogromnego koła tworzyła wielką bańkę, zamykając dzieci w środku. To był naprawdę wspaniały, magiczny pokaz! Wszystkie przedszkolaki były oczarowane wyjątkowym i niepowtarzalnym występem Teatru Baniek Mydlanych.

Teatr baniek mydlanych

Utworzono dnia 13.06.2022, 13:03