Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zakończenie roku przedszkolnego 2021/2022.

Utworzono dnia 27.06.2022

23 czerwca 2022r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Uroczystość była wyjątkowa z wielu powodów… Po pierwsze kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej.  A po drugie żegnaliśmy nasze kochane Panie, Panią Bożenę Kosowską oraz Panią Marię Kawę, które po czterdziestu latach pracy z Dziećmi odchodzą na zasłużony odpoczynek.

W uroczystości brała udział cała społeczność przedszkola, rodzice oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Lanckorona Pan Tadeusz Łopata, Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych Pan Zbigniew Małecki, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lanckoronie Pan Mirosław Gajewski oraz Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Lanckoronie Pani Józefa Bucka.

Po oficjalnym przywitaniu przez Panią Dyrektor Przedszkola Ewelinę Leszczyńską- Wilk nadszedł czas podziękowań. Nie sposób wyrazić słowami wdzięczności dla Pani Bożenki oraz Pani Marysi za tak wiele lat ciężkiej pracy na rzecz przedszkola. Dziękujemy za uśmiech, troskę, zaangażowanie i za to że były dla nas wzorem do naśladowania.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Oczywiście w centrum uwagi byli nasi zerówkowicze, którzy żegnali się z kolegami oraz nauczycielami i pracownikami przedszkola. Polonez w Ich wykonaniu wzbudził podziw i łzy wzruszenia wśród obecnych Gości i Personelu Przedszkola. Możemy stwierdzić z dumą, że nasi Absolwenci zasłużyli na miano Pierwszoklasistów. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas i o swoim przedszkolu! :)

Po występach wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim naszym Przedszkolakom  życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

 

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,

Kiedy już będę uczniem w szkole 

To znajdę wyjście, wiem co zrobię

Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole!

A. Ryndak 

 

Zakończenie roku przedszkolnego 2021/22

Utworzono dnia 24.06.2022, 12:48

Kontakt

Przedszkole Samorządowe w Lanckoronie

ul. Szkolna 5A

34-143 Lanckorona

 

tel. 33 876 35 84

adres e-mail: przedszkolelanckorona@gmail.com 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 6

W poprzednim tygodniu: 54

W tym miesiącu: 60

W poprzednim miesiącu: 410

Wszystkich: 17143

Biuletyn Informacji Publicznej

Zegar