Góra grosza dla Zosi

Regulamin akcji „Góra grosza dla Zosi”

1. Organizator akcji
  1. Organizatorem akcji charytatywnej „Góra grosza dla Zosi” jest Przedszkole Samorządowe w Lanckoronie, ul. Szkolna 5a
  2. Osoby odpowiedzialne: Alicja Ryndak, Mariola Trąbka

1. Cel akcji
  1. Celem akcji jest wsparcie zbiórki pieniężnej prowadzonej na rzecz Zosi Pająk chorej na SMA.
  2. Działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.
  3. Kształtowanie właściwych postaw i zachowań oraz otwartości na drugiego człowieka.

1. Sposób przeprowadzenia akcji:
  1. Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet (od 1 gr do 5 zł) od dnia 20 października 2022 r. do dnia 30 grudnia 2022r.
  2. Monety można wrzucać do przygotowanej „skarbonki” wystawionej w Przedszkolu w Lanckoronie.
  3. Po zakończeniu zbiórki w przedszkolu Komisja przeliczy zebrane pieniądze, które zostaną wpłacone na konto Zosi na portalu  „Siepomaga.pl”.
  4. Możliwe jest odebranie większej ilości monet z okolicznych miejscowości po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem akcji (tel. 33 876 35 84/ zarebaalicja@gmail.com).
  5. Zebrana kwota oraz potwierdzenie wpłaty na konto Zosi zostaną przekazane do wiadomości publicznej poprzez stronę internetową Przedszkola www.lanckorona.przedszkolna.net najpóźniej do 15 stycznia 2023r.