Psiekołajki

Zbliża się najbardziej magiczny czas w roku… czas dobroci, życzeń, rodzinnych spotkań. W tym wyjątkowym czasie w ferworze świątecznych przygotowań nie zapomnijmy o naszych najmniejszych psich przyjaciołach.

Serdecznie zapraszamy Państwa do włączenia się w świąteczną akcje PSIEKOŁAJKI. W dniach 10.11- 04.12 będziemy zbierać karmę, przysmaki, akcesoria, legowiska i wszystko to co może przydać się psiakom z przytuliska w Harbutowicach w tym trudnym zimowym czasie.

Główne hasło akcji to WSZYSTKIE ŁAPY NA POKŁAD!-  nie bez powodu. Do akcji zaprosiliśmy Szkołę Podstawową im. Kazimierza Wielkiego w LanckoronieGminną Bibliotekę Publiczną w Lanckoronie oraz Gminny Ośrodek Kultury. W tych też właśnie miejscach (plus oczywiście w naszym przedszkolu) przez najbliższe dni możecie zostawiać przyniesione dla psiaków rzeczy.

PODAJ ŁAPĘ NA ŚWIĘTA!