konkurs "Portret Detektywa Pozytywki"

Już 6 lutego kolejna, wyjątkowa premiera w Teatrze Groteska - "Detektyw Pozytywka" na podstawie "Wielkiej Księgi Detektywa Pozytywki" Grzegorza Kasdepke.

Z tej okazji zapraszamy na konkurs!
Widzów małych i dużych zachęcamy do stworzenia portretów Detektywa Pozytywki.

Pokaż nam jak Twoim zdaniem wygląda Detektyw Pozytywka - czy ma bujną czuprynę, zabawnie zakrzywiony nos, a może nosi kolorowe skarpetki nie do pary. Czekamy na portrety stworzone przez was! Narysuj, namaluj, wyklej lub wytnij i zrób kolaż. Dajcie się ponieść wyobraźni! Ogranicza Was tylko jedynie przestrzeń kartki.

Zgłoszenia prac konkursowych oraz informację o akceptacji regulaminu przyjmujemy od 25 stycznia do 8 lutego. Czekamy na Wasze kolaże, wycinanki i wydzieranki, obrazy malowane farbami, kredkami i flamastrami. Malujcie palcami, używajcie kleju, wstążek i tektury.

Więcej informacji na stronie: https://www.groteska.pl/komunikat/konkurs-portret-detektywa-pozytywki