Ho, Ho, Ho... :)

Utworzono dnia 10.12.2021

Jak co roku, 6 grudnie nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy i wyczekany przez dzieci Święty Mikołaj. Nastrój mikołajowy widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Zimowe dekoracje, piękna choinka i przedszkolaki w odświętnych, czerwonych strojach przypominały, że jest to wyjątkowy dla wszystkich dzień. Dzieci z niecierpliwością nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka i wypatrywały w oknach Mikołaja.

Chwilę po godzinie 10 rozległo się wesołe ho ho ho. Dbając jednak o bezpieczeństwo dzieci, oraz pracowników przedszkola, w związku z sytuację epidemiologiczną, Mikołaj przekazał wszystkie prezenty na ręce Pani Dyrektor, a dzieci pozdrowił z przedszkolnego podwórka.

Po wręczeniu dzieciom prezentów, grupa 6 latków przedstawiła krótki program artystyczny, w którym zaśpiewali mikołajkową piosenkę, oraz w podziękowaniu wyrecytowali dla Mikołaja piękny wiersz.

Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia dzieci obejrzały spektakl teatralny „Trzy Elfy”, którego niestety nie udało nam się obejrzeć na żywo.

To był wspaniały, pełen radości dzień, który wprowadził wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy Mikołaju i do zobaczenia za rok.

Grupa 3 latków

Grupa 3 latków